Stravování

Catering na naší škole

Při zajišťování stravování dbáme jak na kvalitu jídla, tak na dodržování zásad zdravé výživy i na individuální potřeby dětí.

 

Obědy jsou zajišťovány českou kateringovou firmou Fresh&Tasty. Na následujícím odkazu si můžete přečíst a prostudovat vice informací o firmě a jejích zásadách: https://www.freshandtasty.cz/. 

Dále můžete na stránkách najít Meridian International School na oficiálním seznamu škol se kterými spolupracují. Kromě škol zajišťuje Fresh&Tasty jídlo také jiným institucím, mimo jiné i jednomu z největších českých tv kanálů- TV NOVA.

Fresh&Tasty zajišťuje jídla která jsou čerstvá, autentická, vyvážená a naprosto bezpečná (kvalitu a normy pravidelně kontrolují a jejich suroviny jsou dohledatelné).

Obědy v Meridian škole se skládají z polévky a hlavního jídla. Vegetariáni mají možnost bezmasého oběda. Pokud si přejete objednat vegetariánskou verzi, registrujte se prosím v našem sekretariátu, jelikož každý den nám chodí pouze omezené množství těchto bezmasých porcí (podle předem objednaného počtu).

Naše jídla se skládají se zeleniny, luštěnin, kvalitního masa, čerstvých ryb, omáček a přílohy (brambory, rýže, bulgur, kuskus a další). Některé dny máme také sladké hlavní chody- jako třeba známé buchtičky se šodó. Obědy zajišťované Fresh&Tasty jsou velmi rozmanité a jsou inspirované jak tradiční českou, tak i mezinárodní kuchyní.

Mimo jiné naši nejmenší žáci v mateřské škole a předškole mají zajištěnou snídani a odpolední svačinu. Tyto jídla jsou připravovány přímo ve škole každý den a obsahují jogurty, jogurtové nápoje, cereálie, Musli, koláče, sladké a slané pečivo, tyčinky, různé druhy pomazánek, obložené chleby a čerstvou zeleninu a ovoce. Snídaňové a svačinové menu připravuje každý týden koordinátorka mateřské školy.

Důležitá poznámka: prosím informujte nás co nejdříve o všech alergiích!

Ke všem jídlům je podávána neperlivá voda, v mateřské škole i ovocný a bylinný čaj.

 

Odhlašování obědů
Pro odhlášení obědů používejte speciální “tlačítko” v aplikaci Edupage. V případě nejasností kontaktujte náš sekretariát, rádi Vám poradíme jak postupovat.