Navštívili nás

navsteva1Navštěva z Parlamentu České republiky

Ve středu 5. prosince 2012 přivítala naše škola významnou návštěvu. Příjemné mikulášské dopoledne u nás strávili Mgr. Petr Boháč a Ing. Břetislav Petr, poslanci Parlamentu České republiky. V doprovodu pana ředitele Gursoye a pana zástupce Hájka si prohlédli celý komplex Meridian International School.
V mateřské škole se společně „báli” čerta, v hodině Science zhlédli zajímavou přednášku s pokusem na téma koroze. Oba poslanci byli překvapeni, jak rychle jsou nově přijatí žáci schopni naučit se v naší škole anglický jazyk tak, aby se mohli začlenit do klasického vyučování.

navsteva4A jaké ohlasy návštěva měla?

„Jsem velmi rád, že jsem mohl nahlédnout do příjemného prostředí vaší moderní školy. Její rodinná atmosféra je skvělá,” řekl v závěru prohlídky Mgr. Petr Boháč. Ing. Břetislav Petr dodal: „Mám rád nejnovější IT pomůcky ve školách i možnost využívat velké udržované zahrady tak, jak jsem to viděl v Meridian. Vaši žáci a studenti to zajisté ocení. Myšlence na výstavbu nového hřiště fandím a přeji Vaší škole, ať se jí i nadále dobře daří.”

K těmto významným hostům se připojil na prohlídku i častý host v Meridian Internetional School Mgr. Martin Roubíček, radní Městské části Praha 8. Naši školu má doslova na dohled a bedlivě sleduje všechny pokroky i úspěchy našich žáků i celé školy. “Na mezinárodní škole Meridian nejvíce oceňuji, že nezůstává na místě. Stále se rozvíjí, pokaždé zde vidím nové a nové učební pomůcky, na nástěnkách školy je vidět, že se její žáci nenudí.”