Partneři

Jsme rádi, že spolupracujeme s profesionály v oblasti vzdělávání, sportu i kultury.

skupinaMatysekČesko-anglická skupina Matýsek

Od školního roku 2013/2014 spolupracuje MIS s česko-anglickou skupinou Matýsek, která nabízí celodenní, půldenní, hodinové, noční a víkendové hlídání dětí ve věku 1-4 roky v krásných a klidných prostorách naproti Riegrovým sadů.

Logo_ES_Trojske_gymTrojské gymnázium

S Trojským gymnáziem spolupracujeme v rámci našeho Českého programu. Studenti Meridian International School, kteří mají zájem o českou státní maturitu, dochází na gymnázium na vybrané vyučovací hodiny a doplňují si zde své vědomosti v oblasti českého jazyka i dalších předmětů, z nichž budou maturitu skládat.

zs-buresovaZákladní škola Burešova

Základní škola Burešova je naším dlouholetým partnerem v oblasti základního vzdělávání. Žáci 1. stupně a studenti nižšího gymnázia Meridian International School dochází do ZŠ Burešova na pravidelné srovnávací zkoušky, které jim umožní získat základní vzdělání, tzn. žáci dokončí devítiletou povinnou školní docházku. Více informací v sekci Český program.

eso Tenisová škola ESO

Tenisová škola ESO se může pochlubit příjemným zázemím, polohou i skvělou dostupností od naší školy. Naši žáci a studenti hojně využívají profesionální tým trenérů, kteří je zasvěcují do tajů bílého sportu.

beachclubladvi_blackBeachklub Ládví

Beachvolejbalová akademie se zaměřuje na sportovní výchovu dětí od tří do osmnácti let pod vedením profesionálních kvalifikovaných trenérů se zaměřením na všeobecný pohybový rozvoj. Díky bezprostřední blízkosti beachvolejbalového areálu s naší školou jsou trenéři schopni vyzvednout si děti v daný termín v areálu školy a po tréninkové jednotce (60 minut) je dovést zpět.

Termíny tréninků pro druhé pololetí 2012/2014:

  • středa 14:45 – 16: 00
  • pátek 13:45 – 15:00

kontaktní údaje:
Ondřej Michálek, šéftrenér, tel.: +420 605 218 056, e-mail:seftrener@beachklubladvi.cz
Podrobná cenová nabídka viz zde.