Mateřská škola

O mateřské škole

Naše mateřská škola je rozdělena do dvou stupňů tak, jak je tomu v britském národních osnovách na reception a ročník 1.

Přijímáme děti ve věku od 3 do 5 let. Poskytujeme celodenní péči a kvalitní služby přizpůsobené individuálním potřebám dětí. Každé dítě je pro nás partnerem, respektujeme jeho názory.

Mateřská škola je otevřena dětem všech národností a anglickému jazyku se děti naučí díky neskutečného potenciálu dětské učenlivosti cizím jazyků a to s podporou našich trpělivých vyučujících.

Mateřská školka má pro svoje potřeby vyhrazenu oddělenou část budovy s vlastním vchodem. Součástí areálu je rozsáhlá a pečlivě udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a dětským hřištěm.

Přivítání zástupce školy

V Meridian International School pracuji od roku 2006 a mohu říci, že Meridian International School nabízí bezpečné, podpůrné a příjemné prostředí pro všechny děti. Naším cílem je vychovat sebevědomé, vzdělané a úspěšné studenty. - Radka Žáková

Director

Virtual Tour

Školní novinky

Novinky

Matematická soutěž Pangea

Matematická soutěž Pangea přináší žákům různorodé matematické úkoly, jejichž řešení je vybízí k pečlivé práci a k podávání co nejlepších osobních výkonů.

(Pokračování textu…)
read this article

Úspěch v mezinárodní soutěži INFOMATRIX

Meridian International School odbor ICT Robotický Club student Bartoloměj VYMĚTAL se zúčastnil  INFOMATRIX Robotic soutěže v Bukurešti .Navrhl robota, který můžete sledovat černou čáru a dokončit závodní okruh v co nejkratším čase . Bartoloměj získal bronzovou medaili v této soutěži .

read this article

Michal Hájek (Meridian International School): Modernizace osvětlení nám přinese třetinové úspory

Výměnou a modernizací zářivek si během letních prázdnin prošla mezinárodní škola Meridian International School se sídlem v Praze. Díky E.ON tak bude šetřit až třetinu ročních nákladů na svícení. Se zkušenostmi s výměnou se podělil její ředitel Michal Hájek.

(Pokračování textu…)

read this article

Blog

Galerie

Co o nás říkají?

MIS je jednou z nejlepších škol v Praze. Náš syn je ve škole velmi šťastný a chce se vrátit, co je opravdu důležité.

Líbí se mi, že můj syn školu miluje. Přišli jsme z Itálie a první den mi můj syn řekl, že je to nejlepší škola jeho života, že je dokonce lepší než v Itálii a dává mi důvěru a škole důvěřuji, protože důvěřuji svému synovi.

Když jsme sem přišli, byly mému synovi jen 3 roky a jsme velmi vděční za veškerou podporu učitelů mateřské školy. Pomohli mu se velmi rychle a snadno zabydlet a to, i když nemluvil žádným jazykem. Učení je pro něj stále zároveň zábava a za to jsme velmi vděční.

Rád se učím a hraji si s kamarády. Baví mě matematika a nepřijde mi vůbec těžká.

Nejradši mám hraní si s kamarádkami na školní zahradě. Taky mi moc chutná v jídelně, hlavně rýže.

Mám moc rád angličtinu a mluvení.

Náš kampus

Náš kampus je rozdělen do dvou budov, které jsou od sebe asi 200 metrů. Děti od raného věku jsou ve své vlastní části budovy se samostatným vchodem.