Designed and built with care, filled with creative elements

Student & Teacher Portal

Follow Us –

Top
Image Alt

Proces Přihlašování

Test 1

Number 1 Test

Kontaktujte nás

Máte několik možností, jak to udělat. Můžete nám napsat či zavolat a my Vám předáme základní informace. Anebo rovnou vyplňte formulář Návštěva školy a my se Vám obratem ozveme s termínem schůzky.

Test 1

Number 1 Test

Osobní Schůzka

Pokud se nacházíte v ČR, tak se osobně sejdeme, abyste si Vy i Vaše dítě mohli prohlédnout školu. Následně Vám předáme důležité dokumenty a probere témata, která Vás zajímají.

Pokud se nacházíte ještě v zahraničí, může předání dokumentů a diskuse probíhat přes emaily. V případě zájmu, můžeme pro Vaše dítě předregistrovat místo ve třídě, do doby než přicestujete do ČR a bude možné sjednat osobní schůzku ve škole.

Test 1

Number 1 Test

Vstupní Pohovor

Po osobní schůzce si sjednáme s rodiči malých dětí, které nastupují do mateřské školky, tzv. zkušební den. Děti se přidají k ostatním a vyzkouší si jeden den ve školním kolektivu.

U starších dětí, které odpovídají ročníku 2 až ročníku 13, se určí den pohovoru a vstupního testu. Případně i pro ně můžeme domluvit zkušební den.

Test 1

Number 1 Test

Předložení Registračních Dokumentů

Jakmile nám předáte registrační dokumenty, připravíme pro Vás registrační smlouvu. Následně Vám elektronicky zašleme první fakturu.

Test 1

Number 1 Test

Nástup Studenta do Školy

Po zaplacení je registrace dokončena a nic nebrání tomu, aby Vaše dítě nastoupilo k nám do školy.