Designed and built with care, filled with creative elements

Student & Teacher Portal

Follow Us –

Top
Image Alt

Mezinárodní Zkoušky

Jsou uznávány školami, univerzitami i zaměstnavateli po celém světě.

Meridian International School je mezinárodním centrem zkoušek Cambridge. Jsme hrdí na to, že jsme součástí největšího světového poskytovatele mezinárodních vzdělávacích programů a kvalifikací pro studenty ve věku od 5 do 19 let. Součástí učební komunity v Cambridge je více než 9 000 škol ve více než 160 zemích.

Cambridge přístup podporuje školy v rozvíjení sebevědomých a zodpovědných studentů.

4. až 10. Ročník (Školní známka 2 až 8)

Díky naší účasti v programu Cambridge Primary and Secondary 1 jsme nyní schopni sledovat výsledky studentů pomocí nových testovacích materiálů. Těchto zkoušek se mohou zúčastnit studenti ve 2. až 8. ročníku (Cambridge Primary Progression and Checkpoint testy, Cambridge Secondary Progression a Checkpoint testy). Zkoušky se konají v angličtině, matematice a přírodních vědách. Tento světový vzdělávací program nabízí studentům vynikající základ pro další stupeň vzdělávání.

11 a 12 Ročník (Školní známka 10)

Na konci 10. ročníku (ročník 11 a 12), po úspěšném složení zkoušek, získají naši studenti kvalifikaci Cambridge IGCSE, která patří mezi nejoblíbenější mezinárodní kvalifikace na světě pro děti ve věku 14 až 16 let. Dosažení těchto kvalifikací umožňuje studentům budovat dovednosti v oblasti kreativního myšlení, investigace a řešení problémů. Cambridge kvalifikace poskytují studentům otevřenou cestu k úspěchu ve vzdělávání, na univerzitě a v pozdějším životě až si budou hledat zaměstnání.

Ročník 13 až 14 (Školní známka 11)

Během posledních dvou ročníků vyššího gymnázia poskytujeme učební osnovy Cambridge International AS a A-Level, které rozvíjejí hlubší porozumění předmětům a dovednostem nezávislého myšlení. Cambridge nabízí výběr z 55 předmětů a školy je mohou nabízet téměř v jakékoliv kombinaci. Tato flexibilita znamená, že školy si mohou vybudovat individuální učební osnovy a žáci se mohou specializovat na konkrétní oblast předmětu nebo studovat více předmětů. Kvalifikaci Cambridge International AS Level lze obvykle dosáhnout prostřednictvím jednoletého kurzu, zatímco celý specializovaný kurz A-Level trvá dva roky.