Designed and built with care, filled with creative elements

Student & Teacher Portal

Follow Us –

Top
Image Alt

Zázemí

Zázemí

Areál

Naši školu najdete v klidné obytné čtvrti Kobylisy, Praha 8. Areál je rozdělen na dvě budovy, vzdálené jen 200 metrů od sebe. Celé okolí je velmi tiché a bezpečné. Je také snadno dostupné autem nebo hromadnou dopravou, a to buď autobusem, tramvají nebo linkou metra C na Ládví a 10 minut pěšky.

Mateřská škola a první stupeň se nacházejí v naší hlavní budově. Nižší a vyšší gymnázium se nachází v novější budově. Obě budovy mají učebny s digitálními tabulemi a kvalitní školní lavice. V obou budovách je také počítačová místnost a školní jídelna. Na tělocvik všechny děti dochází do prostorné tělocvičny v budově Nižšího a vyššího gymnázia, zatímco menší děti si mohou hrát v zahradě s dětským hřištěm u hlavní budovy.

Stravování

V MIS si uvědomujeme důležitost kvalitní stravy a snažíme se respektovat zásady zdravé výživy i individuální potřeby. Naše obědy jsou poskytovány českou cateringovou společností Fresh & Tasty, Zátiší catering. Pokud máte zájem, můžete navštívit jejich webové stránky a dozvědět se více.

V mateřské škole nabízíme výběr ze dvou možností a to mezinárodní a vegetariánská. Všichni studenti jsou povinni se připojit ke školnímu stravování, které se skládá ze snídaní, obědů (polévku a hlavní chod) a svačin. Personál kuchyně připravuje pro mateřskou školku čerstvé snídaně a občerstvení. Na prvním stupni a na nižším a vyšším gymnáziu si studenti mohou vybrat buď školní obědy, nebo si mohou přinést vlastní jídlo. Důrazně doporučujeme zabalit dětem svačinu a láhev s vodou. Za poplatek mohou studenti také využít prodejní automaty s řadou možností.

Školní Autobus

MIS nabízí možnost bezpečné přepravy do školy a po vyučování zpět domů. Školní autobusovou dopravu zajišťují dva mikrobusy s anglicky mluvícími řidiči. Kapacita je omezená, a proto se vřele doporučuje včasná rezervace místa. Cena závisí na vzdálenosti od vašeho domova.

Date: