Designed and built with care, filled with creative elements

Student & Teacher Portal

Follow Us –

Top

První Stupeň Štastnosti První

Přivítání Zástupce Školy

Náš první stupeň odpovídá prvnímu stupni běžné české základní školy, tj. skládá se z 5 ročníků. V britských národních osnovách se těchto pět ročníků nazývá ročník 2 až ročník 6. Na nižším stupni studují studenti ve věku od 6 do 10 let.

Výuka probíhá v anglickém jazyce a naši jazykoví i předmětoví učitelé pomohou začátečníkům vše zvládnout.

Součástí výuky pro české děti je i český program, který je podmínkou povinné školní docházky. V celém průběhu studia mají naše děti umožněno složit srovnávací zkoušky na naší partnerské základní škole ZŠ Burešova.

Výuku na prvním stupni vede v hlavním vzdělávacích předmětech třídní učitel s odbornou kvalifikací pro první stupeň. Výchovné předměty (výtvarná, tělesná a hudební výchova) vyučují odborní lektoři.

Ředitelka První Stupeň

head-of-primary

Uvítací Zpráva

"Začala jsem v Meridianu v roce 2013 a jsem hrdá na to, jak moc jsme za tuto dobu vyrostli. Mým cílem bylo vždy spolupracovat se studenty, rodiči a učiteli na posílení pocitu komunity. Věřím, že kreativita, laskavost a vděčnost naší jedinečné a rozmanité komunity jsou pro náš úspěch stejně důležité jako náš přísný akademický program."

- - -

Arianne Elbaum-Rejsek

Úspěch Zkoušky

Tady je úspěch našich cambridgeských zkoušek

Věda 0

Angličtina 0

Matematika 0

Virtuální Prohlídka

Ohlasy

“Můj syn se každý den probudí s úsměvem - to je pro mě to nejlepší. Škola má tak dobré sociální prostředí, skvělé učitele a další studenty. Každý rok potkává nové přátele a pro mě jako Izraelce je velmi důležité, aby přijímal další děti a kultury, tak jaké jsou, jako přátele.”

- - -

Parent

“Co máme na Meridianu opravdu rádi je, že se náš syn zajímá ikdyž ve škole není. Nedávno jsme například navštívili muzeum v Benátkách a on natěšeně běhal po celém muzeu, protože viděl na vlastní oči věci, o kterých se dříve učil ve škole. Vykládal nám tak o Warholovi, Picassovi a dalších, které se snažil rozpoznat.”

- - -

Parent